Możesz się bać i możesz z tym lękiem rodzić

Czytając ebooka zrozumiesz i oswoisz swoje uczucia

Dowiesz się czym jest poród dla kobiecej psychiki

Zbudujesz swoją świadomość, która da Ci poczucie bezpieczeństwa

Ten ebook jest dla Ciebie jeśli:

Szukasz dobrej wiedzy o porodzie

Ciekawi Cię psychologia okołoporodowa

Chcesz spojrzeć na poród z innej perspektywy

Napisałam tego ebooka żebyś mogła

ze spokojem pomyśleć o porodzie

Czytając ebooka dowiesz się między innymi:

• Dlaczego poród wzbudza w nas silne emocje?
  • Jak możesz sobie radzić z lękiem przed porodem?
  • Jak w psychologii dzielimy poród na okresy?
  • Jaki związek ma relacja matką z doświadczaniem porodu?
  • Jak Twoja historia rodzinna i wczesne doświadczenia mogą odżywać w czasie ciąży i porodu?

Ebook to wiedza psychologiczna i psychoterapeutyczna opowiedziana głosem, który wspiera. Głosem, który zaprasza do refleksji. Znajdziesz w nim profesjonalną wiedzę opowiedzianą prostym językiem.

Ebooka przeczytały już setki kobiet

Mam! Przeczytałam jednym tchem w pracy. Jestem położną, bardzo się cieszę, że coraz więcej mówimy o aspekcie psychologicznym w porodzie, bo on ma ogromny wpływ na aspekt fizyczny. Poród naprawdę jest w głowie. Na pewno będę używać tej wiedzy i słać ją dalej w świat :) pani Olu, robi Pani naprawdę potrzebną pracę.
Kinga, położna
Nie da się od niego oderwać! Bardzo chciałam dozować treści w częściach, ale wszystko w nim jest takie wartościowe i pochłaniające! Dziękuję i gratuluję!
Magdalena, kobieta w ciąży
Świetne wartościowe treści, obowiązkowa lektura dla wszystkich ciężarnych oraz specjalistów pracujących z kobietami w tym szczególnym dla nich czasie. Polecam gorąco!
Dorota, fizjoterapeutka uroginekologiczna
Chciałam po prostu podziękować. Kupiłam Twojego ebooka i mam wrażenie, że gdyby nie on i wsparcie męża obok to bym nie dała rady. (...) gdy nadszedł kryzys i zasypiałam pomiędzy skurczami to gdzieś słowa z tego ebooka pozwoliły mi spokojniej dotrwać do końca i tak samo wcześniej spokojniej dojechać na porodówkę. (...) Dlatego napiszę po prostu, że ebook zrobił super robotę i naprawdę przyniósł jakiś taki wewnętrzny spokój.
Roksana, młoda mama
Bardzo polecam i czuję radość i wzruszenie, że takie perełki powstają i możemy korzystać z wiedzy psychologicznej coraz więcej, szerzej, dostępniej. I że ktoś przekazuje ją w tak ciepły sposób jak Psychologiczna Szkoła Rodzenia
Marzena, psychoterapeutka
Dziękuję za premierowego ebooka - już przeczytany. Napisała go Pani w idealnym dla mnie czasie - za kilka tygodni będę rodzić, prawdopodobnie przez cesarskie cięcie. Moje obawy i wątpliwości odczytałam w oparciu o Pani tekst. Przede mną kilka stron notatek o mojej historii, której do tej pory nie byłam świadoma (...) Czuję się o wiele spokojniejsza, docierając do sedna moich wątpliwości. Bardzo dziękuję za wiedzę i za pytania, które sprowokowały mnie do nowego sposobu myślenia.
Iga, kobieta w ciąży

Dlaczego napisałam tego ebooka?

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i mamą.

Pracując w gabinecie i w Krakowskim Instytucie Psychoterapii, spotykam kobiety w ciąży i młode mamy. Stale współpracuję z położnymi i innymi specjalistkami okołoporodowymi.

Wiem jak ważne są emocje w czasie ciąży i w czasie porodu. Wiem też jak ważne jest, aby kobieta znalazła taką przestrzeń, w której jej lęk zostanie zauważony, uznany i opisany. Robię to na co dzień w swojej pracy i widzę jakie to przynosi ukojenie.

Napisałam tego ebooka, ponieważ czułam, że wiedza psychologiczna to jest coś co pozwala odzyskać spokój w przygotowaniach do porodu.

Nie wiem dlaczego ta wiedza wciąż jest tak bardzo niepopularna, dlaczego nie mówi się o tym na szkołach rodzenia i w gabinetach ginekologicznych. Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie taki moment. A tymczasem cieszę się, że Ty tutaj jesteś i dajesz sobie szansę na nową perspektywę w myśleniu o porodzie.

Też kiedyś byłam w tym miejscu, też kiedyś zastanawiałam się jak będzie wyglądał mój poród, jaką matką się stanę i czy sobie z tym wszystkim poradzę. Dlatego dobrze wiem z czym możesz się zmagać.

Włożyłam w tego ebooka dużo serca, wiedzy i życiowych przykładów. Czyta się go szybko i lekko a gwarantuję przynajmniej kilka efektów “aha!”.

Ebooka kupiło już kilkaset osób i zebrał świetne opinie. Zapraszam Cię do lektury!

"Zapytałam więc, czego się boi. Zawsze zadaję to pytanie i nie lubię, gdy ktoś mi odpowiada, że się w ogóle nie boi, bo to znaczy, że głupi albo nie ma wyobraźni. Albo tak wypiera z siebie ważność tego wydarzenia. Ważnych wydarzeń zawsze się obawiamy, nawet tak szczęśliwych jak ślub. Jeśli ktoś mi mówi, że się nie boi, to masa pracy przed nami. Trzeba wiedzieć, czego się boimy, oswoić strach i dopiero rodzić. Bo jak ten lęk wyjdzie w czasie rozwiązania, to nici z naturalnego porodu."

Fragment rozmowy z położną Katarzyną Oleś w "Mundra" Sylwii Szwed