Nazywam się Aleksandra Fabjańska

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i mamą.

Ukończyłam psychologię stosowaną i studium pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Jestem w trakcie pięcioletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-psychodynamicznym.

Pracuję w Krakowskim Instytucie Psychoterapii i w Pracowni Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Solutio.

Doświadczenie macierzyństwa zaprowadziło mnie do psychoedukacji okołoporodowej.

Zajmuję się psychoterapią dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem osób w czasie okołoporodowym. Prowadzę warsztaty, piszę artykuły, aktywnie działam w Social Mediach - wszystko, aby wiedza okołoporodowa stała się bardziej dostępna.

Stale współpracuję z położnymi i innymi specjalistkami okołoporodowymi, prowadząc dla nich szkolenia oraz grupy wsparcia.

Napisałam ebooka "Oswoić lęk. Psychologia porodu", nagrałam webinar o odstawieniu od piersi z perspektywy psychologicznej oraz kurs online o psychicznym przygotowaniu do porodu, połogu i rodzicielstwa.