Ebook "Trudny poród"

Jak to się stało, że w naszym języku nie ma jeszcze ani jednej książki ani ebooka dla kobiet po trudnym porodzie? Trudno to zrozumieć.

Poród to moment najintymniejszego otwarcia.

Dla wielu kobiet to otwarcie przynosi też wielkie zranienie.

Jeżeli Twój poród był dla Ciebie trudny, przeczytaj tego ebooka. Poczujesz ulgę.

„Mam poczucie, że kobietom z doświadczeniem trudnego porodu zatrzaskuje się drzwi przed nosem zanim jeszcze zdążą coś opowiedzieć. Często one same zatrzaskują te drzwi by nie kontaktować się z tym co przeszły. Ale to, że czegoś nie widać nie oznacza, że tego nie ma. Ebook „Trudny poród” otwiera przestrzeń dla Twojej historii, nadstawia ucha na najcichsze westchnienie, wyostrza wzrok by zobaczyć najmniejszy szczegół, by zobaczyć całą Ciebie i to co nosisz w sobie po doświadczeniu porodu.”

Sylwia Kopka - psycholożka i psychoterapeutka, konsultantka merytoryczna ebooka

Ten ebook jest dla Ciebie jeśli:

Poród był dla Ciebie trudnym doświadczeniem

Chcesz pomóc komuś po trudnym porodzie

Pracujesz z kobietami w okresie okołoporodowym

W ebooku "Trudny poród" znajdziesz dwie części:

1. Część psychoterapeutyczna - opisująca mechanizmy zachodzące we wnętrzu kobiety po trudnym porodzie. Dowiesz się jak i kiedy szukać profesjonalnej pomocy.
  2. Część z historiami porodowymi - dwie doule @babkizpiersiami, opisujące swoje trudne porody i historie zdrowienia z tych doświadczeń.

Ludzie od tysięcy lat snują historie, baśnie i legendy, aby pomagać sobie przechodzić przez ważne doświadczenia. Czytając naszego ebooka lepiej zrozumiesz, co przeżywasz i poczujesz, że nie jesteś sama ze swoją historią.

O autorkach

Psychologiczna Szkoła Rodzenia

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i mamą.

Pracuję w Krakowie, zajmuję się psychoterapią okołoporodową.

W moim gabinecie regularnie pojawiają się kobiety po doświadczeniu trudnego porodu. Swoją obecnością, empatią i rozumieniem towarzyszę im w procesie zdrowienia.

Napisałam też ebooka o lęku przed porodem, nagrałam webinar o odstawieniu od piersi i kurs online o psychicznym przygotowaniu do porodu, połogu i rodzicielstwa.

Stale współpracuje z położnymi, prowadząc dla nich szkolenia i grupy wsparcia.

Magda Michalska-Kacymirow

Marta Moeglich

Babki z piersiami

Tworzymy społeczność Babek: bezpieczne miejsce, wspierające kobiety, pomagające im odkryć swoją moc i sprawczość. Bo… nie musisz być facetem z jajami, jesteśmy Babkami z piersiami i mamy w sobie siłę.

Jesteśmy doulami i promotorkami karmienia piersią. Pokazujemy macierzyństwo bez lukru, codzienne życie i wpadki. Udowadniamy, że można być jednocześnie matką i feministką.

Ebook PETARDA! Czyta się przyjemnie, wciągająco, wręcz nie można się oderwać :) garść mega ważnej i potrzebnej wiedzy przekazana w sposób bardzo jasny i zrozumiały, ale także taki, który zostawia przestrzeń na przemyślenia. I co najważniejsze, nie powtarza tego co już dostępne a stanowi kolejne uzupełnienie wiedzy jaką można zdobyć w Psychologicznej Szkole Rodzenia! Mega dobra robota!
Ada
Kupiłam ebooka od razu, bo ten o lęku był genialny i totalnie się nie zawiodłam. Nie mam za sobą trudnego porodu, oba moje porody były po prostu dobre, wzmacniające, chociaż każdy z nich inny. Jestem też położną i wiem, jak różne może być to doświadczenie, nawet jeśli przebiega zgodnie z planem. I jak różne może budzić w nas emocje. Dziękuję za Waszą pracę, na pewno będę polecać.
Kinga
Przeczytałam ebooka i na zmianę się wzruszałam, przeżywałam, współczułam, dwa razy wybuchłam śmiechem (;), poczułam, że też tak mam i że jest nas więcej, chociaż każda historia jest inna, to łączy nas jedno: wydałyśmy na świat dzieci. Godzina w kawiarni, a ja jakbym cofnęła się w czasie i pobyła ze sobą, swoim ciałem, swoimi myślami, swoimi narodzinami jako mamy. Takiej opieki okołoporodowej pragnę, by móc poczuć i przyjąć każdą emocję, która chce się pojawić w naszym pięknym, dumnym, mądrym ciele
Tola